PANEL ÇİT

Panel Çit

Panel çit ve Panel çit sistemleri sektöründe, malzemenin üretiminden uygulanmasına kadar hizmet veren Örgüsan, Single Panel Çit,  Sedafor Single Panel ÇitSedafor Double Panel ÇitDouble Panel Çit,  Canfor Double Panel Çit, ve Yüksek Güvenlik Çiti  modelleri ile 6 ayrı ürün çeşidi sunmaktadır. Ürün çeşitliliğinin sebebi kullanım alanları ve istenilen malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Panel Çit Nedir?

Panel çit sınır belirleyici özelliğinin yanı sıra çevre güvenliğini de sağlayan ve aynı zamanda her mekana dekoratif ve estetik görsellik kazandıran bir tel örgü sistemidir.

Panel Çit Özellikleri

Panel çit, tel örgülü yapısından dolayı simetrik, şık ve dekoratif bir görünüme sahip olan panel çitlerin tel kaplamaları, galvaniz üzerine statik boya uygulanarak yapılmaktadır. İkinci aşama dikim aşamasıdır. Panel çitlerin dikim aşamasında kullanılmakta olan kaplama yine statik boya kullanılarak yapılmaktadır fakat bu kez statik boya, elektro galvaniz üzerine uygulanmaktadır. 

PANEL ÇİT MONTAJI NASIL YAPILIR

 • Paneller 5x10 - 5x15 - 5x20 göz aralıklarında 4,5 mm -5 mm - 6 mm telden 200cm 170cm  150cm 120cm 100cm 80cm yükseklik şeçeneklerinden oluşur.
 • Standart 250 cm genişliktedir.
 • 50x50x1,5 mm veya 60x60x1,5mm kutu profilden ihmal edilmiş panel yüksekliğine göre dikme direkleri mevcuttur.
 • Bütün malzemeler galvaniz ve elektrosatatik fırın boya veya pvc kaplı olarak üretilmektedir.
 • Dikme direkler beton zemin için flaşlı olup 250 cm aralıklarla çelik dübellerle montaj edilir.
 • Toprak zeminde ise direkler 50 cm daha uzun olup zemine çukur açılarak betonlanır ve monte işlemi yapıldıktan sonra plastik kapaklarla kapatılır.
 • Dikmelerle paneller bağlantı kelepçeleri veya klipsleri ile bağlanır.

PANEL ÇİTLERİN GENEL ÖZELLİKLERİ İSE ŞU ŞEKİLDEDİR:

 • Panel çit yüksekliği 50 cm ile 250 cm arasında değişiklik göstermektedir.
 • Panel çit, çift tel’den üretilmektedir. 
 • Montaj esnasında plastik klipsler kullanılmaktadır.
 • Panel çitlerin montaj işlemi esnasında kullanılacak olan plastik klipslerin sayısı, montajı yapılacak olan çitlerin yüksekliğine göre belirlenmektedir. Yüksek olmayan çit için daha az plastik klips kullanılırken, fazla yükseklikte olan çitler için daha fazla sayıda klips kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse, 100cm yüksekliğindeki bir panel çite 2 adet plastik klips kullanılırken, yüksekliği 120cm ile 150cm arasında olan panel çitlerde 3 adet, yüksekliği 200cm olan bir panel çit için ise 4 adet plastik klips kullanılmaktadır.
 • Renk seçenekleri tamamen tüketicinin tercihinde olup, her türlü renkte üretim gerçekleştirilebilmektedir. 

Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.Çelik dübel, profil kepçesi ve profil kapağı gibi çiti destekleyici aksesuarlar adet üzerinden satışa sunulmaktadır.

Panel Çit Tercih Edilme Nedenleri;

Panel çit'in tercih edilmesini 3 ana balıkta sıralayabiliriz. Panel çit montajının kolaylığı, dayanıklılık ve şık görünümdür. 

Dekoratifliği, sınır belirleyici özelliği ve aynı zamanda çevre güvenliği sağlayıcılığı Panel Çit Sistemlerini, tel örgü sistemleri arasında üstün kılmaktadır. Bir tel örgü modeli olan panel çit, uygulandığı her mekana dekoratif görünüm kazandırmaktadır.


Anahtar Kelimeler :
panel çit kapı fiyatları, panel çit kapı modelleri, panel çit kapı fiyatı, koçtaş çit kapısı, ahşap çit kapı, tel kapı sineklik fiyatları, tel kapı fiyatları, çit kapısı yapımı,
 • Site Yönetimi

  Henüz hiç yorum yok. Belki de ilk yorumu sen yapmalısın

Yorum Bırakın